Teoria miłosnego połączenia
coupleicon
POCZĄTKI SERWISU

Początki YourLoveCode są nierozerwalnie złączone z moimi własnymi doświadczeniami. Tuż po rozpadzie swojego długoterminowego związku jakieś 19 lat temu zacząłem zastanawiać się, czy byliśmy dobrze dopasowaną parą. Zacząłem zadawać sobie również pytanie: jak znaleźć nowego, odpowiedniego partnera? coupleicon Niektórzy nazywają to przeznaczeniem, inni zaś przypadkiem - stałem akurat obok kiosku w Düsseldorfie, kiedy mój wzrok przykuła okładka „Psychologie Heute/Psychology today”, na której widniał nagłówek w stylu „Szczęście zależy wyłącznie od doboru partnera”. Przeznaczenie, czy przypadek - stałem przed kioskiem pod dworcem głównym w Düsseldorfie, kiedy zwróciłem uwagę na okładkę czasopisma „Psychologie Heute” (Psychology Today) z nagłówkiem "Psychologie Heute” (Psychology Today) “Partnerwahl: Das Glück ist machbar ” (Wybór partnera: Szczęście jest do osiągnięcia). W pobliżu stał sympatyczny mężczyzna emanujący energią. Patrząc na mnie powiedział: „Zdecydowanie powinieneś przeczytać artykuł z pierwszej strony”.

Spotkanie pana Warrena Benza i zakup tego wydania „Psychologie Heute” dały podwaliny mojemu zainteresowaniu i badaniom poświęconym więziom emocjonalnym oraz doradztwu dla par.

Czytaj więcej rarr
coupleicon
ENERGIA DUCHOWA KLUCZEM DO DOPASOWANIA

Każdy człowiek składa się z czegoś więcej, niż tylko z fizycznej materii - wszyscy razem tworzymy unikatowe matryce energetyczne. Są one opisane za pomocą licznych algorytmów, które uwzględniają poniższe parametry:

    data urodzenia (dopasowanie na podstawie określonej konfiguracji planet w naszym układzie słonecznym)

    imię i nazwisko (dopasowanie na podstawie metryk energetycznych Pitagorasa, gdzie każda litera stanowi nośnik unikalnego ładunku energetycznego)

    fizyczne podobieństwo między dwojgiem ludzi

coupleiconAlgorytmy stosowane przy analizie oferowanej przez YourLoveCode.com porównują metryki energetyczne dwojga ludzi i weryfikują stopień ich podobieństwa. Za sprawą tego w krótkim czasie możliwe jest sprawdzenie swojego dopasowania do energii duchowej innej osoby. Różni się to od usług oferowanych przez serwisy randkowe online. Podczas lat spędzonych nad opracowywaniem naszych kluczy (1997-2016), wszystkie propozycje zawarte w artykule z czasopisma „Psychologie Heute/Psychology today” okazały się być słuszne.

Czytaj więcej rarr
coupleicon
PODOBIEŃSTWA SIĘ PRZYCIĄGAJĄ

W artykule wyjaśniono, że wybór partnera życiowego oparty jest w głównej mierze o podobieństwo fizyczne. Twierdzenie równie fascynujące, co oczywiste. Czy sekret odnalezienia swojej prawdziwej miłości i stworzenia długotrwałego związku leży w odnalezieniu tej jednej osoby na milion, która jest do nas najpodobniejsza? Czy to nasza bratnia dusza? Czy może to być klucz do dobierania singli w pary?

Czytaj więcej rarr
coupleicon
INTUICJA I ENERGIA

Poprzez przeanalizowanie obszernej literatury z zakresu psychologii, biologii, fizyki kwantowej, neurobiologii i kosmologii doszliśmy do wniosku, że wybór bratniej duszy nie jest oparty wyłącznie na intuicji, zaś w głównej mierze na odszukaniu osoby z pasującą energią. Oto rzeczywisty klucz do odnalezienia prawdziwej miłości.

coupleiconEnergia ta istnieje w formie podświadomego poczucia podobieństwa i pokrewieństwa z daną osoba. Podobieństwo - czy to fizyczne, czy tez emocjonalne - to jedynie ostateczne potwierdzenie faktu dokonania słusznego wyboru. Każdy człowiek składa się z czegoś więcej, niż tylko z fizycznej materii - wszyscy razem tworzymy unikatową matrycę energetyczną.

Czytaj więcej rarr
coupleicon
CZYM JEST PODOBIEŃSTWO?

Podobieństwo genetyczne to tylko jeden z czynników, który ma wpływ na fizyczne podobieństwo do innych osób. Genetyka ma równie duże znaczenie, jak środowisko kulturowe, status materialny, sytuacja w rodzinie oraz doświadczenie życiowe.

Wszystkie obecne serwisy randkowe online oferują dobieranie w pary na podstawie tych elementów. Właśnie dlatego w celu rejestracji na tych stronach musisz podać tyle szczegółowych informacji. Wypełnianie przydługich formularzy jest żmudne i czasochłonne. Algorytmy, które opierają się o podane w nich informacje, nie biorą jednak pod uwagę ciągłego przepływu energii między ludźmi. Wysoce nieprawdopodobnym jest, że poszukiwanie według tych kryteriów zaowocuje związkiem bratnich dusz.

coupleicon Energia ta istnieje w formie podświadomego poczucia podobieństwa i pokrewieństwa z daną osoba. Podobieństwo - czy to fizyczne, czy tez emocjonalne - to jedynie ostateczne potwierdzenie faktu dokonania słusznego wyboru. Każdy człowiek składa się z czegoś więcej, niż tylko z fizycznej materii
- wszyscy razem tworzymy unikatową matrycę energetyczną.

Czytaj więcej rarr
coupleicon
ZASTOSOWANIE ALGORYTMÓW DO ŁĄCZENIA SINGLI W PARY

Dopasowywanie oparte na energii może być przydatne w wielu więcej obszarach życia, niż tylko podczas poszukiwań miłości i idealnej, bratniej duszy. Pasujące energie przyciągają siebie nawzajem i tworzą bardzo sprzyjające konstelacje, które mogą zostać użyte do łączenia w pary, ale także w interesach, pomagając wybrać odpowiednich pracowników, partnerów biznesowych, a nawet przyjaciół.

Czytaj więcej rarr
PAMIĘTAJ

Naszym celem nie jest dać Ci gotowe rozwiązanie - nie jesteśmy stroną randkową i nie oferujemy bazy potencjalnych „kandydatów”, spośród których szukać można swojej bratniej duszy. Oferujemy narzędzie do weryfikacji swojego wyboru z jednoczesnym zachowaniem obiektywnego i analitycznego podejścia.