THE KEY TO YOUR HEART. 60 sekund aby sprawdzić Twój osobisty kod miłości Sprawdź nasz test porównawczy.

60 sekund to check your
osobisty kod miłości
Sprawdź nasz test porównawczy

Test został stworzony by zaoszczędzić Twój czas, którego wymaga znalezienie odpowiedniego partnera. Dzięki naszej analizie możesz zminimalizować ryzyko nieudanej randki.

Oszczędź sobie rozczarowań i spotkaj się z osobą, która naprawdę do Ciebie pasuje!

Możesz też skorzystać z YourLoveCode w formie zabawy. Sprawdź czy pasujesz do swojej ulubionej gwiazdy lub czy Twoja ulubiona para filmowa tworzyłaby zgrany duet poza kamerą.

Jak i dlaczego to działa?

Poprzez przeanalizowanie obszernej literatury z zakresu psychologii, biologii, fizyki kwantowej, neurobiologii i kosmologii, doszliśmy do wniosku, że wybór bratniej duszy nie jest oparty wyłącznie na intuicji, zaś w głównej mierze na odszukaniu osoby z pasującą energią. Oto rzeczywisty klucz do odnalezienia prawdziwej miłości. Każdy człowiek składa się z czegoś więcej, niż tylko z fizycznej materii - wszyscy razem tworzymy unikatowe matryce energetyczne.

Algorytmy stosowane przy analizie oferowanej przez YourLoveCode.com porównują metryki energetyczne dwojga ludzi i weryfikują stopień ich podobieństwa. Za sprawą tego w krótkim czasie możliwe jest sprawdzenie swojego dopasowania do energii duchowej innej osoby. Różni się to od usług oferowanych przez serwisy randkowe online..

Wszystkie obecne serwisy randkowe online oferują dobieranie w pary na podstawie tych elementów. Właśnie dlatego w celu rejestracji na tych stronach musisz podać tyle szczegółowych informacji. Wypełnianie przydługich formularzy jest żmudne i czasochłonne. Algorytmy, które opierają się o podane w nich informacje, nie biorą jednak pod uwagę ciągłego przepływu energii między ludźmi.

Sprawdź efektywność naszego testu
Nasza skuteczność możesz sprawdzić na poniższych sławnych parach.
Przekonaj się o naszej skuteczności i wykonaj test dla siebie!
Data:
07-01-1977
Płeć:
Kobieta
Wynik pary
Wysoki
Wynik pary
?
Data:
07-01-1977
Płeć:
Mężczyzna

60 sekund aby sprawdzić Twój osobisty kod miłości Sprawdź nasz test porównawczy.

Sprawdź swój kod

Sprawdź kto spośród sławnych osób byłby dla Ciebie najlepszym kandydatem na partnera.

Zagraj w grę